CENTRUM MEDYCYNY NATURALNEJ I PSYCHOTERAPII KATOWICE ul. KOŚCIUSZKI 19 tel. (32) 257 08 39

BIOTERAPEUCI

PAWEŁ TREMBACZOWSKI

Schorzenia wewnętrzne i ginekologiczne, leczenie bezpłodności, usuwanie kamieni żółciowych, astma, moczenie nocne, skolioza i inne. Chirurgia fantomowa, równoważenie polaryzacji ciała. Terapia ziołami. Przyjmuje w  piątki od 12.00 do 17.00.

GRZEGORZ SZEWCZYK

Skuteczny w szerokim zakresie schorzeń, energetyczne kodowanie wody, talizmany runiczne. Wtorki – zapisy telefoniczne.

IRJON RONGEN

Córka prof. Johannesa Hubertusa Rongena, pomaga chorym dzieciom i dorosłym. Przyjmuje 30 stycznia w godz. 9.00-12.00.

KRĘGARZE, TERAPEUCI MANUALNI

EUGENIUSZ KULIK

Gwarantowana pomoc przy bólach kręgosłupa i innych, a także w odchudzaniu. Przyjmuje w piątki. Zapisy telefoniczne.

STANISŁAW MARCINIAK

Ustawianie kręgosłupa metodą tzw. kręgarstwa miękkiego. Zapisy telefoniczne.

PIOTR RZETECKI

Japońska rehabilitacja kręgosłupa. Terapia FDM powięziowa. Opiera się na kręgarstwie miękkim, uzupełnianym masażami i ćwiczeniami. W tej bardzo skutecznej terapii podstawą jest symetria długości nóg i ułożenia miednicy, która rzutuje na stan całego kręgosłupa. Zapisy telefoniczne.

GABINETY LEKARSKIE

dr HANNA JENDRZEJEK

Chirurg-ortopeda traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej. Pomoc w usuwaniu bólów kręgosłupa i pochodzenia odkręgosłupowego (głowa, rwa kulszowa, rwa barkowa, itp.), oraz stawów obwodowych. Metody terapii manualnej, czaszkowo-krzyżowej i osteopatii w połączeniu z psychoedukacją. Zapisy telefoniczne.

dr HANNA CHMIEL
Irydolog, leczenie homeopatyczne dorosłych i dzieci. Wtorki, godz. 14.00-17.00 (zapisy telefoniczne).

PSYCHOTERAPIA I TERAPIE NIEKONWENCJONALNE

NATALIA SLIPIŃSKA, mgr psychologii

Bioterapia i inne terapie niekonwencjonalne. Energetyczna ocena stanu zdrowia. Psychoterapia karmiczna – rozwiązywanie problemów życiowych. Poniedziałki – zapisy telefoniczne.

BOGUSŁAW J. WAŚKIEWICZ

Biomasaż, terapia indywidualna.Oczyszczanie i uwalnianie przyczyn chorób, problemów życiowych i traum przeszłości. Analizy ze zdjęć. Oczyszczanie mieszkań i pomieszczeń biurowych. Czakroterapia. Świecowanie i konchowanie uszu. Zapisy telefonicznie.

ANNA SZTELIGA
Rehabilitacja kręgosłupa na profilaktorze Jewminowa. Masaż limfatyczno - odchudzający. Masaż i rytuały tybetańskie. Masaż klasyczny z uwzględnieniem punktów na meridianach i punktów refleksologicznych. Masaż twarzy. Refleksoterapia stóp. Terapia dźwiękiem mis tybetańskich, dzwonków i gongów. Zapisy telefoniczne.

 BARTOSZ BRYŁA i TOMASZ ŚLĘZAK

Skuteczna metoda wspomagająca trwałe rzucenie palenia wykonywana przez Zawodowych Naturopatów z Państwowymi uprawnieniami (kod zawodu 323009). Bezpieczna, bezbolesna i bezinwazyjna metoda, która jest tak skonstruowana, że wystarczy jeden zabieg. Głód nikotynowy zanika zwykle do 48 godzin po zabiegu. Zapisy telefoniczne.

DIETETYKA I ODCHUDZANIE

BOŻENA CZABAJ BRAUNTSCH

Porady żywieniowe dla osób zdrowych i chorych, plany żywieniowe pod jednostki chorobowe (usprawnienie układu odpornościowego, PCOS, bezpłodność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby przewodu pokarmowego, choroby układu krążenia, itd.), redukcja masy ciała, analiza składu ciała metodą BIA okreslajacą wiek metaboliczny, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięsniowej, wody. ZAPISY TELEFONICZNE.

BEATA DYNOWSKA
Diagnozy z języka, ziołolecznictwo, dieta pięciu przemian, skuteczne odchudzanie poprzez naturalne terapie, usuwanie blokad energetycznych w organizmie, refleksoterapia. Zapisy telefoniczne.

WRÓŻENIE I DORADZTWO ŻYCIOWE

IGA URBAŃCZYK
Wróżenie, portrety karmiczne, jasnowidzenie. Zapisy telefoniczne.

Mgr BEATA PATERSKA
Prognozy życiowe na podstawie kart tarota. Doradztwo w sferze osobistej i biznesowej. Psychologiczny portret duszy i analiza osobowości na podstawie daty urodzenia i kart tarota, ponadto karty anielskie i wyrocznia Majów. Zapisy telefoniczne.

Horoskop - ELŻBIETA KŁOBUS i ZOFIA WIECZOREK.
Astrologiczna analiza osobowości oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych na podstawie horoskopu, wraz z prognozą roczną. Wyjaśnianie relacji partnerskich w oparciu o horoskopy porównawcze (w tym także rodzic-dziecko). Sporządzanie cyklu Jonasza określającego dodatkowe dni płodne (pomocny w zajściu w ciążę). Spotkania po telefonicznym uzgodnieniu terminu (należy podać datę, godzinę i miejsce urodzenia).

 

REJESTRACJA tel. (32) 257 08 39

od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.