Szamańskie środy

Ruszamy z kolejną odsłoną cyklu spotkań Środy Szamańskie. Oto nasze propozycje na jesienne popołudnia:

27 września spotkanie z Katarzyną Barczyńska. Temat: „Kryszałowe spełnianie zamierzeń”. Jesteśmy w najlepszym roku do działania. Zobaczymy co w informacji pola przestrzeni kryształowej nas do tego predysponuje oraz jak wygląda nasze pole kryształowe i co je wzmacnia do działania, kreowania. Jak rozluźnienie i relaks wzmacniają nasze działania. Wszystko to przeczytamy w kryształach i naszym wspólnym polu kryształowym.

4 października spotkanie ze Zbigniewem T. Nowakiem, znanym zielarzem. Temat to „Zioła zamiast tabletek przeciwbólowych”. Polacy należą do czołówki konsumentów leków przeciwbólowych. Łykamy je, kiedy doskwiera ból, zapominając o roślinach leczniczych. Właśnie o ziołach o działaniu przeciwbólowym - pomocnych w bólach reumatycznych, mięśniowych, kręgosłupa opowiemy podczas spotkania. Jak zwykle: konkursy z nagrodami dla uczestników.

11 października - Dr Ewa Bednarczyk-Witoszek, lekarka, laryngolożka, specjalistka od diety optymalnej zaprasza na wykład: „Dieta dobrych produktów”. Jest skuteczna w prawie wszystkich chorobach. Wyleczysz nią codzienne bóle krzyża i nadciśnienie samoistne. Zlikwidujesz nadwagę i anemię, nie ważne czy powstała ona z niedoboru żelaza czy w przebiegu choroby nowotworowej. Ustępują na niej bóle kolan – zwykle już po 3 dniach! Leczy dnę i zwyrodnienie stawów biodrowych zakwalifikowane do zabiegu. Wycofuje alergię na psa, kota i pyłki, astmę i katar. Dieta spowoduje że zajdziesz w ciążę – jeżeli masz z tym problemy i jesteś w odpowiednim wieku.

18 października – Janusz Dąbrowski, specjalista medycyny naturalnej: „Jak alkalizowana woda i naturalne minerały chronią nas przed chorobami”. Choroby cywilizacyjne zbierają coraz większe żniwo. Mamy pandemię nowotworów, cukrzycy, choroby Hashimoto, alergii, astmy, chorób układu krążenia, układu pokarmowego i kostno-stawowego, a także bezpłodności. Następuje degradacja wszystkich systemów organizmu. Badania dowodzą, że zasadniczą tego przyczyną jest zanieczyszczenie toksynami tzw. macierzy pozakomórkowej. Naszym problemem stała się utajona, bezobjawowa kwasica metaboliczna, zwana potocznie zakwaszeniem organizmu. W jaki sposób można temu przeciwdziałać? I dlaczego w takich przypadkach konieczne jest zaopatrywanie organizmu z alkaiczną wodę zasadową?

25 października Natalia Slipińska zaprasza na wykład pt. „Paranormalne zdolności w praktyce”. Wszyscy ludzie mają zdolności paranormalne. W wybranych sytuacjach życiowych wykorzystują je wcale o tym nie wiedząc. To dlatego, że procesy te odbywają się na podświadomej płaszczyźnie. Nie widzimy ich, nie mamy o nich wiedzy, nie zwracamy na nie uwagi.

1 listopada – wykład nie odbędzie się ze względu na Wszystkich Świętych.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 4 zł. Serdecznie zapraszamy!