TERAPIA OCZYSZCZANIA WĄTROBY

Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby w hotelu "Zagroń" w Szczyrku

Dobrze funkcjonująca wątroba to klucz do zdrowia. Po terapiach normalizuje się waga ciała, znikają alergie, cofa się wiele dolegliwości układu pokarmowego (m.in. wzdęcia, odbijania, niestrawność, nawet zespół jelita drażliwego), normalizuje się poziom cholesterolu, ustępują migreny, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, a oczy i cera stają się pełne blasku.

Istnieją różne metody „renowacji” wątroby, jedną z najskuteczniejszych jest oczyszczanie za pomocą oleju, soku z cytryny i działania ciepła. Nasze Centrum Medycyny i Psychoterapii prowadzi tygodniowe terapie oczyszczające od ponad piętnastu lat (w hotelu „Zagroń” w Szczyrku). Wspomagane są specjalna dietą i zabiegami bioterapeutycznymi. Przeszło je dotąd kilka tysięcy osób ze znakomitymi rezultatami.

Przypominamy – przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka. Następnie kuracjusz przechodzi zabieg bioterapeutyczny u mgra Grzegorza Szewczyka, przygotowujący energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby. Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa (jego nieleczone schorzenia oddziaływają bardzo niekorzystnie m.in. na wątrobę i pęcherzyk żółciowy), którą przeprowadza mgr Piotr Rzetecki. W programie terapii oczyszczania wątroby m.in. wykłady Ilony Kubackiej, Piotra Rzeteckiego.

TERMINY OCZYSZCZANIA WĄTROBY W 2018 ROKU:

  • 9 marca – 16 marca (od soboty do soboty)

Cena turnusu oczyszczania wątroby:

  • 1600 zł w pokoju 2-osobowym (przedpłata 500 zł)
  • 1775 zł w pokoju premium 2-osobowym (przedpłata 500 zł)
  • 1750 zł w pokoju 1-osobowym (przedpłata 700 zł).
  • 2170 zł w pokoju premium 1-osobowym (przedpłata 700 zł).

Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, 40-022 Katowice, ul. Damrota 6 lub przelewem na konto wydawcy: MEDPRESS Sp. z o.o., 82 1050 1214 1000 0007 0005 8399. Niezbędne jest podanie czytelnego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu