SZAMAŃSKIE ŚRODY

Na jesienne środowe popołudnia przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji. Oto nasze propozycje:

22 listopada Bogusław Waśkiewicz zaprasza na prelekcję „Karma i przeznaczenie”. Często zastanawiamy się, dlaczego mamy taką, a nie inną rodzinę, rodziców, dzieci? Dlaczego poznajemy daną osobę i z nią jesteśmy? Mamy mieszkanie, dom, pracę, samochód, albo i nie mamy. Tak można pytać o wiele rzeczy, czy to wszystko jest tylko przypadkiem? Nie musicie być niewolnikami swojego losu, ale zrozumienie tych prawideł ułatwia podejmowanie decyzji i dobrych wyborów.

29 listopada Zygmunt Choma przedstawi prawdy zawarte w książce Miguela Ruiz'a pt. „Cztery umowy”. W tej cudownej publikacji autor przedstawia źródła ograniczające ludzi, a przyjęte na wiarę, przekonania, które okradają nas z radości i wywołują niepotrzebne cierpienie. Oparte na prastarej mądrości cztery umowy dają nam klucz otwierający nowe życie w wolności, prawdziwym szczęściu i miłości.

6 grudnia Grażyna Klein zaprasza na spotkanie „Muzyka Duszy w Rytmie Bębna”, czyli doświadczenie swojego „Jestem” utulone w dźwiękach monochordu, wokalu terapeutycznego i bębna etnicznego. Intuicyjna ekspresja muzyczna jest zagłębieniem się we własną duszę wychodzącą z Jedynego Źródła tworząc głęboki relaks i stan medytacyjnej jedności.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 4 zł. Serdecznie zapraszamy!