SZAMAŃSKIE ŚRODY

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania i nasza oferta okaże się interesująca. Będziemy zapraszać osoby dobrze Państwu znane i cenione, jak i nowych specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej.

Układając plan spotkań wzięliśmy pod uwagę to, co Państwo sugerowaliście w badaniu ankietowym podczas wiosennych targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Na kolejne, jesienne - zapraszamy serdecznie już 26-27-28 października!

7 listopada – Renata Chodur, uzdrowicielka ciała i duszy, bioenergoterapeutka, zaprasza na wykład pt. „Żyj zgodnie z własną duszą”. Opowie o tym, jak w dzisiejszych czasach odzyskać sens życia, poprawić jego jakość.

14 listopada – Monika Juraszek, epileptyczka, która przez ponad 20 lat leczyła się, zmagała z depresją. – Nigdy nie sądziłam, że uda mi się wyjść z choroby i korzystać z życia – podkreśla. Autorka książki ,,Sekrety zdrowego i pięknego umysłu”, art terapeutka, mówca motywacyjny, twórczyni metody ,,Malowanie w polu serca” oraz metody świadomego oddechu – ,,Breath in mindfulness”. Podczas spotkania opowie o tym, jak pomóc sobie z nadmiernymi emocjami i analitycznym myśleniem. Zdradzi, jak zbalansować swoje serce i umysł, by ruszył proces regeneracji organizmu.

21 listopada – zapraszamy na wykład „Co najczęściej odgradza nas od szczęścia?”. Opowiedzą nam o tym Ryszard i Grażyna Klein. Co warto sobie uświadamiać? Jakie są niezmienne prawa i zasady życia, o których nie mówi akademicka wiedza? Prelekcję wzbogaci występ Grażyny Klein, która śpiewem zilustruje przekazy słowa. Będą też praktyczne ćwiczenia.

28 listopada – Andrzej Kapłanek podczas wykładu pt. „Stwórz dobrą starość” chce Państwa przekonać, że nie warto wysyłać życia na emeryturę. To rozwinięcie tez, które prezentuje w najnowszej książce o tym samym tytule, w której przekonuje, że życie jest piękne w każdym wieku. Rzecz w tym, by jego urodę umieć i chcieć dostrzec. Życie jest zbyt krótkie, by starzeć się brzydko.

5 grudnia –wszyscy ćwiczą bicepsy i mięśnie brzucha. Próbują rzeźbić swoją sylwetkę, by wyglądać zgrabnie i młodo. A co jeśliby w podobny sposób pomyśleć o kondycji twarzy? Znajduje się tam 80 mięśni, zazwyczaj niećwiczonych. Nieaktywne mięśnie przyczepione do skóry, pociągają ją w dół, opadają kąciki ust i powieki. Usta z wiekiem robią się coraz węższe. Dla tych, którzy bardziej cenią naturalne metody dbania o siebie, powstała joga twarzy. I właśnie o ćwiczeniach, które sprawiają, że twarz odzyskuje blask opowie Iwona Kwaśny, joginka, autorka bloga „Joga w ogrodzie”, dziennikarka Radia Katowice.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 5 zł. Serdecznie zapraszamy!