SZAMAŃSKIE ŚRODY

Od września wznawiamy spotkania z cyklu Środy Szamańskie. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania i nasza oferta okaże się interesująca. Będziemy zapraszać osoby dobrze Państwu znane i cenione, jak i nowych specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej.

Układając plan spotkań wzięliśmy pod uwagę to, co Państwo sugerowaliście w badaniu ankietowym podczas wiosennych targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Na kolejne, jesienne - zapraszamy serdecznie już 26-27-28 października!

17 października Bartosz Bryła, muzykoterapeuta, zaprasza na wykład pt. "Muzykoterapia na poziomie komórkowym w profilaktyce zdrowotnej". Opowie o harmonizowaniu narządów wewnętrznych, metodach regeneracji DNA za pomocą dźwięku oraz sposobach na budowanie wewnętrznej młodości i odporności organizmu.

24 października spotkanie nie odbędzie się ze względu na Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury".

31 października spotkanie nie odbędzie się ze względu na Święto Zmarłych.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 5 zł. Serdecznie zapraszamy!