SZAMAŃSKIE ŚRODY

Serdecznie zapraszamy Państwa na Środy Szamańskie.

9 stycznia - Zbigniew Lipiński zaprasza na wykład pt. Bezdech senny – groźna, podstępna choroba mogąca prowadzić do śmierci. Opowie o tym, czym jest bezdech oraz o wpływie wieku i płci na jego występowanie. Jaka jest różnica pomiędzy bezdechem a chrapaniem? Co może się stać, jeżeli nie będziemy się leczyć? Które narządy cierpią najbardziej i dlaczego? Jak się leczy bezdech, także alternatywne metody. Choroby XXI wieku i ich powiązanie z występowaniem bezdechu sennego.

16 stycznia - Grzegorz Łuczyński, specjalista od magnetoterapii, zaprasza na wykład pt. Innowacyjna metoda uzdrawiania polem magnetycznym z polem torsyjnym i ekstraktami roślinnymi. Technologia EMOT (Effective Micro-Organisms Technology) pozwala na bardzo szerokie zastosowanie mikrobiologii tak w przemyśle, jak w usługach i domu,koncentrując i przyspieszając procesy istniejące w naturze od milionów lat.

30 stycznia – zapraszamy na wykład Elżbiety Kłobus i Zofii Wieczorek pt. Prognozy na 2019 rok dla Polski i świata. Znakomite astrolożki, publicystki miesięcznika Szaman, opowiedzą o tym, czego możemy spodziewać się w tym roku.

6 lutego – znakomita Ewa Ślęzak, zielarka i fitoterapeutka z Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii wygłosi wykład pt. Zioła - lekarstwo na Miłość. Leczenie bezpłodności kobiet i mężczyzn ziołami. Ziołowa antykoncepcja, roślinne afrodyzjaki, lecznicze i magiczne właściwości ziół stosowanych w magii miłosnej.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 5 zł. Serdecznie zapraszamy!