SZAMAŃSKIE ŚRODY

Od września wznawiamy spotkania z cyklu Środy Szamańskie. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania i nasza oferta okaże się interesująca. Będziemy zapraszać osoby dobrze Państwu znane i cenione, jak i nowych specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej.

Układając plan spotkań wzięliśmy pod uwagę to, co Państwo sugerowaliście w badaniu ankietowym podczas wiosennych targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Na kolejne, jesienne - zapraszamy serdecznie już 26-27-28 października!

5 września – wykład Bogusława J.Waśkiewicza pt. „Reiki i biomasaż”. Mamy do czynienia z coraz większym zapotrzebowaniem na proste i skuteczne sposoby samoleczenia i pomocy innym, dostępne dla każdego. Reiki oraz autorski biomasaż pana Waśkiewicza to metody doskonałe na odstresowanie i wzmocnienie psychofizyczne całego organizmu. Podczas wykładu te metody zostaną omówione i wspólnie przećwiczone.

12 września zapraszamy na wykład Piotra Rzeteckiego, znanego fizjoterapeuty, pracownika AWF w Katowicach. Temat wykładu "Bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa, rwa kulszowa. Jak sobie radzić przy takich schorzeniach".

19 września zapraszamy na spotkanie z Oleksandrem Gorbatiukiem, znakomitym specjalistą w dziedzinie terapii manualnej, rehabilitacji kręgosłupa według metody W. W. Jewminowa.

26 września będziemy gościć Wiesławę i Jarosława Nowaków z firmy Terrapia, których nowatorskie prześcieradła uziemiające zdobyły nagrodę na ostatnich targach „Bliżej zdrowia, bliżej natury” i okazały się hitem sprzedażowym. Temat wykładu: „Uziemienie ciała: Lek jest pod twoimi stopami”. Państwo Nowakowie opowiedzą o tym, jak można w bardzo krótkim czasie pozbyć się kłopotów ze snem, z chronicznym bólem, z brakiem energii, z nadmiarem stresu oraz jak zmniejszyć znacząco swój stan zapalny organizmu. Istnieją badania naukowe, które potwierdzają skuteczność terapii ładunkiem ziemskim. Przyjdź i dowiedz się w jaki sposób szamani z różnych stron świata leczą dolegliwości trwające nieraz latami.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 4 zł. Serdecznie zapraszamy!

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 5 zł. Serdecznie zapraszamy!