48. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury”

i Spotkania z medycyną naturalną

Nowotwory: wyprzedź chorobę, wygraj życie

Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek pl. Sejmu Śląskiego 2

26-27-28 października

(piątek, sobota, niedziela)

godz. 10-19

Sala koncertowa

26 października – piątek

15–16 – Dorota Pachnik: Co rzeczywiście dziedziczymy? Geny czy środowisko i emocje kształtują naszą osobowość? Jak się z tym zmierzyć?

16–17 - lek. med. Helena Krasowska: Borowina i solanka jako produkty bliżej zdrowia i natury.

17–18 - Piotr Rzetecki: Bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa, rwa kulszowa. Jak sobie radzić przy takich schorzeniach.

18 –19 - Radosław Araszkiewicz: Dobre nawyki, które mogą uratować życie.

19 - Avatargong: Koncert – Misterium dźwięku na dzwonach rurowych, misach kryształowych oraz gongach.

27 października – sobota

10– 11- Dorota Gudaniec: Medyczna marihuana w kontekście nowotworów.

11–12 - prof. Henryk Bieniok: Naturalne metody zapobiegania oraz wspomagania walki z nowotworami.

12–13 - dr Piotr Kołacz: Andaluzyjska metoda uzdrawiania duszy i ciała.

13–14 - dr Grażyna Pająk: Każdy kęs ma znaczenie.

14–15 - Kazimierz Kłodawski: Rola diety naturalnej w zapobieganiu i wychodzeniu z choroby nowotworowej. Naturalna żywność kontra choroby nowotworowe.

15–16 - Zbigniew Bańkowski: Olej lniany w leczeniu oraz profilaktyce raka jelita grubego.

16–17 – Halina Jurkowska: Zaburzenia układu immunologicznego, choroby. autoimmunologiczne i problemy onkologiczne w opracowaniu syberyjskich naukowców.

17–18 - Arkadiusz Trześniowski: Dostrój i wylecz, czyli techniki przeciwnowotworowe kamertonami dr Barbary Angel.

18–19 - Bogusław J. Waśkiewicz: Oddech, relaks, medytacja na każdy dzień.

19 – 19.15 Symfonia przebudzenia - koncert ku pamięci red. Niny Grelli w wykonaniu Macieja Dziubli (Szaman Tańcujący z Wiatrem).

19.15 – Lucyna Tomaszewska poprowadzi 15-minutową medytację.

28 października – niedziela

10– 11 – Lucyna Tomaszewska: Uzdrawianie Praniczne a PranicMakers. Techniki mentalne wspierające leczenie, ważne w leczeniu, terapii i uzdrawianiu.

11–12 - prof. Zbigniew Królicki: Rola umysłu w procesie zachowania i powrotu do zdrowia.

12–13 - Uroczystość nadania targom imienia red. Niny Grelli i oficjalne otwarcie portalu grella.pl.

Wręczenie nagród targowych – Drzewek Życia.

13–14 - Zbigniew T. Nowak: Poznaj zioła, które uchronią cię przed rakiem.

14–15 - Władysław Batkiewicz: Psychosomatyka choroby nowotworowej a pole elektromagnetyczne serca.

15– 16.30 - Janusz Dąbrowski: Nowotwory to plaga. Czy jesteśmy skazani wyłącznie na „wytnij, otruj, spal”, czyli medycynę inwazyjną?

16.30 – 17.30 - Aleksandra Mason: Wibracja Fal Mózgowych oraz uzdrawianie przez Pępek jako metody rozwoju osobistego i duchowego.

17.30 - Grzegorz Szewczyk: Uzdrawiający seans bioterapeutyczny na zakończenie Spotkań.

18 - Losowanie nagród-niespodzianek wśród osób odwiedzających targi.

JEDNORAZOWE BILETY WSTĘPU w cenie 15 zł, ulgowe dla emerytów, rencistów, studentów, uczniów – 12 zł. Przedsprzedaż w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii (Katowice, ul. Damrota 6). Bilety uprawniają do wejścia na targi i wykłady podczas pobytu w budynku targowym. W trakcie trwania, bilety do nabycia w kasie targów

 

Zapraszamy na warsztaty towarzyszące 48. Targom „Bliżej zdrowia, bliżej natury” i Spotkaniom z medycyną naturalną

Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek,

pl. Sejmu Śląskiego 2

27 października – sobota

* Piotr Rzetecki, wykładowca AWF w Katowicach, fizjoterapeuta zaprasza na Seminarium dla kręgosłupa i stawów (ćwiczenia, masaż, japońska terapia manualna oraz terapia powięziowa)

Warsztaty podzielone na część teoretyczną i praktyczną, z naciskiem na aspekt praktyczny. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób zadbać o kręgosłup i stawy oraz jak pomóc innym w bólach kręgosłupa, szczególnie odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa, bólach głowy, barków, bioder, kolan.

Każdy z uczestników pozna ćwiczenia oparte na wieloletnim doświadczeniu prowadzącego. Zaprezentowane zostaną różne techniki masażu i terapii manualnej.

Sala 204, II piętro, godz. 11.30-14.30, cena 150 zł.

* Dr Piotr Kołacz, onkolog, właściciel Clinica Natura w Maladze zaprasza na warsztaty: Uzdrawianie duszy i ciała. Kod Istnienia

Co robić, żeby nie chorować? Co robić jak zachorujemy? Czy możemy mieć wpływ na nasze zdrowie? Czy możemy sami się uzdrowić? Czy możemy pomóc sobie i bliskim? Odpowiedź brzmi: tak!

Sala 411, IV piętro, godz. 14-19, cena 150 zł.

* Kazimierz Kłodawski, specjalista makrobiotyki zaprasza na warsztaty: Fenomen naturalnego odżywiania i naturalnej żywności.

Opowie o tym jak powstaje choroba nowotworowa i jakie są tego przyczyny oraz o naturalnych i skutecznych metodach zwalczania wszelkich bólów, w tym nowotworowych. Tematem spotkania będzie też praca z podświadomością i przekonaniami, jako nieodzowny element pełni zdrowia. Produkty i pokarmy antyrakowe w naszym codziennym pożywieniu. Naturalna żywność kontra choroby nowotworowe.

Sala 204, II piętro, godz. 16-19, cena 150 zł.

28 października – niedziela

*Bogusław J. Waśkiewicz, zaprasza na warsztaty Biomasaż dla wszystkich, bo każdy może posługiwać się swoją energią.

Na warsztatach poznasz: sposoby jak pomóc sobie i najbliższym, techniki oczyszczania i regeneracji energetycznej.

Biomasaż relaksuje i sprawia, że łatwiej jest się z sobą porozumieć. Odstresowanie to regeneracja potrzebna nam na co dzień. Oddechy zdrowia i relaksu to usuwanie codziennych stresów, regeneracja siły witalnej dla siebie i najbliższych.

Sala 411, IV piętro, godz. 10.30-14.30, cena 150 zł.

*Lucyna Tomaszewska zaprasza na warsztaty pt. Wewnętrzny uzdrowiciel.

Rzeczywiste zwiększenie możliwości samoleczenia i odnowy organizmu, aby znaleźć pomoc oraz wsparcie terapeutyczne w leczeniu konkretnych dolegliwości. Skuteczna technika oczyszczania organizmu. Ochrona energetyczna zdrowia i sił witalnych. Rozwijanie mocy magnetycznych i mentalnych. Matryca życia - świadomość aury i czakr. Medytacja Zdrowia

Sala 204, II piętro, godz. 11.30-14.30, cena 150 zł.

* Halina Jurkowska i Arkadiusz Trześniowski zapraszają na warsztaty pt. Energia z dźwięków przyrody. Fitoterapeutyczne mechanizmy oddziaływania w sygnalizacji komórkowej w ewolucji człowieka. Badania kliniczne prowadzone na różnych biegunach świata – USA, Europa,Rosja.

Podczas warsztatów przedstawione zostaną rozwiązania terapeutyczne wypływające z naturalnych elementów ewolucji świata i człowieka. Badania (USA i Francja) udowodniły, że organy wewnętrzne oraz kanały przewodzące energię w ciele człowieka, mają własne częstotliwości zdrowia. Przyroda wykorzystała je w języku, który dziś jest fundamentem życia na Ziemi. Terapia na poziomie dostrojenia i wibracji jest muzykoterapią dogłębną - komórkową dr Barbary Angel, a w połączeniu z koncepcją ludzko-mikrobowego superorganizmu ma daleko idące implikacje w rozumieniu narzędzi fitoterapii. Na Syberii Instytut Biolit prowadzi badania nad potencjałem energetycznym roślin i mechanizmami porozumiewania wytworzonymi przez komórki zarówno człowieka, jak i mikrobioty.

Sala 204, II piętro, godz. 15-19, cena 150 zł.

* Zbigniew T. Nowak, znawca ziół, autor kilkudziesięciu książek, zaprasza na warsztaty: Apteka natury kluczem do zdrowia

Podczas warsztatów dowiemy się, jak za pomocą roślin i produktów pszczelich zapobiegać i leczyć takie choroby jak: nowotwory, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie tętnicze, zawał serca, udar mózgu, alergia, AMD, reumatyzm, choroba Alzheimera itd. Uczestnicy będą mogli poznać rośliny lecznicze i surowce zielarskie oraz sztukę komponowania z nich wartościowych, tanich leków na wiele chorób. Zainwestuj we własne zdrowie mądrze i z wymiernym skutkiem. Poznaj doniesienia naukowe na temat zastosowania w terapiach darów natury.

Sala 411, IV piętro, godz. 15-17, cena 100 zł.

48. Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury"

Zapraszamy na 48. Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury", 26-27-28 października 2018 r.

Opublikowany przez Szaman - czasopismo Piątek, 24 sierpnia 2018