Strona główna | W najnowszym numerze m.in. | Prenumerata | Kontakt i dojazd | Ogłoszenia
  Centrum Medycyny i Psychoterapii
  Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury"
  Kursy w redakcji
  Szamańskie środy
  Wczasy
  Biorytmy


REDAKCJA MIESIĘCZNIKA "SZAMAN"
UL. KOŚCIUSZKI 19
40-049 KATOWICE
TEL: (32) 257 15 90
medpress@poczta.fm


Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby w hotelu "Zagroń" w Szczyrku


Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby

Dobrze funkcjonująca wątroba to klucz do zdrowia. Po terapiach normalizuje się waga ciała, znikają alergie, cofa się wiele dolegliwości układu pokarmowego (m.in. wzdęcia, odbijania, niestrawność, nawet zespół jelita drażliwego), normalizuje się poziom cholesterolu, ustępują migreny, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, a oczy i cera stają się pełne blasku.

Istnieją różne metody „renowacji” wątroby, jedną z najskuteczniejszych jest oczyszczanie za pomocą oleju, soku z cytryny i działania ciepła. Nasze Centrum Medycyny i Psychoterapii prowadzi tygodniowe terapie oczyszczające od 9 lat (w hotelu „Zagroń” w Szczyrku). Wspomagane są specjalna dietą i zabiegami bioterapeutycznymi. Przeszło je dotąd około dwóch tysięcy osób ze znakomitymi rezultatami. Terapię programuje i prowadzi red. Nina Grella.

Przypominamy – przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka, którą wykonuje dr Hanna Chmiel. Następnie kuracjusz przechodzi zabieg bioterapeutyczny u mgra Grzegorza Szewczyka, przygotowujący energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby. Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa (jego nieleczone schorzenia oddziaływają bardzo niekorzystnie m.in. na wątrobę i pęcherzyk żółciowy), którą przeprowadza mgr Piotr Rzetecki.

W trakcie pobytu o kondycję fizyczną i samopoczucie psychiczne kuracjuszy zadba dr Joanna Górna (poranna gimnastyka, wieczorne relaksacje i in.). Wśród wykładowców znajdzie się m.in. Ilona Kubacka – bioterapeutka, jasnowidząca, praktykująca kosmiczne wędrówki poza ciałem.

TERMINY OCZYSZCZANIA WĄTROBY W 2015 ROKU:

11 - 18 kwietnia
4 - 11 lipca
15 - 22 sierpnia
7 - 14 listopada

Cena turnusu oczyszczania wątroby: 1500 zł w pokoju 2-osobowym (przedpłata 500 zł) lub 1700 w pokoju 1-osobowym (przedpłata 700 zł). Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:br>
Miesięcznik „SZAMAN”,
40-049 Katowice,
ul. Kościuszki 19

lub przelewem na konto wydawcy:

MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.

NIEZBĘDNE JEST PODANIE CZYTELNEGO IMIENIA, NAZWISKA, ADRESU I NUMERU TELEFONU

© 2008 - 2014 miesiecznik-szaman.pl