Strona główna | W najnowszym numerze m.in. | Prenumerata | Kontakt i dojazd | Ogłoszenia
  Centrum Medycyny i Psychoterapii
  Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury"
  Kursy w redakcji
  Szamańskie środy
  Wczasy
  Biorytmy


REDAKCJA MIESIĘCZNIKA "SZAMAN"
UL. KOŚCIUSZKI 19
40-049 KATOWICE
TEL: (32) 257 15 90
medpress@poczta.fm


Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby w hotelu „Zagroń” w Szczyrku


Dobrze funkcjonująca wątroba to klucz do zdrowia. Po terapiach normalizuje się waga ciała, znikają alergie, cofa się wiele dolegliwości układu pokarmowego (m.in. wzdęcia, odbijania, niestrawność, nawet zespół jelita drażliwego), normalizuje się poziom cholesterolu, ustępują migreny, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, a oczy i cera stają się pełne blasku. Istnieją różne metody „renowacji” wątroby, jedną z najskuteczniejszych jest oczyszczanie za pomocą oleju, soku z cytryny i działania ciepła. Nasze Centrum Medycyny i Psychoterapii prowadzi tygodniowe terapie oczyszczające od 8 lat (w hotelu „Zagroń” w Szczyrku). Wspomagane są specjalna dietą i zabiegami bioterapeutycznymi. Przeszło je dotąd około dwóch tysięcy osób ze znakomitymi rezultatami. Terapię programuje i prowadzi red. Nina Grella.
Przypominamy – przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka, którą wykonuje dr Hanna Chmiel. Następnie kuracjusz przechodzi zabieg bioterapeutyczny u znanego bioterapeuty Grzegorza Szewczyka, przygotowujący energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby. Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa (jego nieleczone schorzenia oddziaływają bardzo niekorzystnie m.in. na wątrobę i pęcherzyk żółciowy).
W trakcie pobytu o kondycję fizyczną i samopoczucie psychiczne kuracjuszy zadba dr Joanna Górna (poranna gimnastyka, wieczorne relaksacje i in.). Wśród wykładowców znajdzie się m.in. Ilona Kubacka – bioterapeutka, jasnowidząca, praktykująca kosmiczne wędrówki poza ciałem.


Terminy oczyszczania wątroby w 2014 roku:

23 sierpnia - 30 sierpnia
8 listopada - 15 listopada
Cena turnusu oczyszczania wątroby:

1500 zł w pokoju 2-osobowym (przedpłata 500 zł) lub
1700 w pokoju 1-osobowym (przedpłata 700 zł).

Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:
Miesięcznik „SZAMAN”
40-049 Katowice
ul. Kościuszki 19

lub przelewem na konto wydawcy:
MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.

NIEZBĘDNE JEST PODANIE CZYTELNEGO IMIENIA, NAZWISKA, ADRESU I NUMERU TELEFONU UCZESTNIKA.
Letni Uniwersytet Zdrowia 2014


Przedstawiamy program warsztatów w ramach Letniego Uniwersytetu Zdrowia, które od kilkunastu lat organizujemy w Szczyrku, w hotelu ZAGROŃ (z krytym basenem, sauną, wspaniałą energetyką), mieszczącym się 500 m od miejsca mocy „SZCZYRK–GÓRKA” oraz źródła z uzdrawiającą wodą.

16 sierpnia – 23 sierpnia

Irena i Eugeniusz Gołybardowie

WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ CODZIENNEGO SAMOUZDRAWIANIA/h3>
Metoda Eugeniusza Gołybarda – Polaka z Ukrainy, opracowana m.in. na podstawie nieznanych w Europie ćwiczeń Kacudzo Nishi, uratowała zdrowie najpierw żonie jej twórcy, potem jemu. Swoją wiedzą podzielił się w książce „Zdrowie stwórz sam” (wydawnictwo KOS).
Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


16 sierpnia – 23 sierpnia

Barbara Zimoch
AJURWEDA – KLUCZ DO ZDROWIA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA


CEL WCZASÓW: poznanie siebie, odkrycie swoich predyspozycji i talentów dzięki testom i numerologii wedyjskiej. Poznanie zasad koloroterapii dla dobrania sprzyjających Ci barw garderoby, otoczenia w domu i pracy. Nauczysz się stosować odpowiednie oleje i esencje do masaży, aromaterapii pomieszczeń oraz pielęgnacji i relaksacji ciała i duszy. Nauczysz się wykonywać codzienne masaże głowy – shiro abhayangę i masaż całego ciała, abhayangę. Poznasz zasady kuchni wedyjskiej, właściwe dobieranie smaków i ich wpływ na emocje i ciało. Poranna gimnastyka i krótka medytacja pokażą, jak zachować sprawność ciała i jasny umysł.
Ta wiedza pomoże wprowadzać harmonię, zdrowie i radość w Twoje życie.
Rozwinie twoją intuicję i uważność. Otworzy na rozumienie życia jako nieustannej zmiany, stwarzającej możliwość rozwijania swoich talentów i realizowania kolejnych celów.

Cena: 1400 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


23 sierpnia – 30 sierpnia

Nina Grella – wraz z zespołem
TERAPIA OCZYSZCZANIA WĄTROBY. Szczegóły powyżej


Uiszczenie przedpłaty w wysokości 500 zł jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach w pokoju 2-osobowym. Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi w każdym wypadku 200 zł (przedpłata 700 zł).

UWAGA.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, 40-049 Katowice, ul. Kościuszki 19 lub przelewem na konto wydawcy: MEDPRESS Sp. z o.o., 82 1050 1214 1000 0007 0005 8399. NIEZBĘDNE JEST PODANIE TURNUSU I TERMINU, KTÓREGO DOTYCZY WPŁATA, ORAZ CZYTELNEGO IMIENIA, NAZWISKA, ADRESU I NUMERU TELEFONU UCZESTNIKAPrzedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:

Miesięcznik „SZAMAN”,
40-049 Katowice,
ul. Kościuszki 19


lub przelewem na konto wydawcy: MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.


NIEZBĘDNE JEST PODANIE
TURNUSU I TERMINU KTÓREGO DOTYCZY WPŁATA
ORAZ CZYTELNEGO IMIENIA
NAZWISKA
ADRESU
NUMERU TELEFONU UCZESTNIKA

© 2008 - 2014 miesiecznik-szaman.pl