Strona główna | W najnowszym numerze m.in. | Prenumerata | Kontakt i dojazd | Ogłoszenia
  Centrum Medycyny i Psychoterapii
  Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury"
  Kursy w redakcji
  Szamańskie środy
  Wczasy
  Biorytmy


REDAKCJA MIESIĘCZNIKA "SZAMAN"
UL. KOŚCIUSZKI 19
40-049 KATOWICE
TEL: (32) 257 15 90
medpress@poczta.fm


Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby w hotelu „Zagroń” w Szczyrku


Dobrze funkcjonująca wątroba to klucz do zdrowia. Po terapiach normalizuje się waga ciała, znikają alergie, cofa się wiele dolegliwości układu pokarmowego (m.in. wzdęcia, odbijania, niestrawność, nawet zespół jelita drażliwego), normalizuje się poziom cholesterolu, ustępują migreny, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, a oczy i cera stają się pełne blasku. Istnieją różne metody „renowacji” wątroby, jedną z najskuteczniejszych jest oczyszczanie za pomocą oleju, soku z cytryny i działania ciepła. Nasze Centrum Medycyny i Psychoterapii prowadzi tygodniowe terapie oczyszczające od 8 lat (w hotelu „Zagroń” w Szczyrku). Wspomagane są specjalna dietą i zabiegami bioterapeutycznymi. Przeszło je dotąd około dwóch tysięcy osób ze znakomitymi rezultatami. Terapię programuje i prowadzi red. Nina Grella.
Przypominamy – przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka, którą wykonuje dr Hanna Chmiel. Następnie kuracjusz przechodzi zabieg bioterapeutyczny u znanego bioterapeuty Grzegorza Szewczyka, przygotowujący energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby. Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa (jego nieleczone schorzenia oddziaływają bardzo niekorzystnie m.in. na wątrobę i pęcherzyk żółciowy), którą przeprowadza chiropraktyk, mgr Stanisław Marciniak.
W trakcie pobytu o kondycję fizyczną i samopoczucie psychiczne kuracjuszy zadba dr Joanna Górna (poranna gimnastyka, wieczorne relaksacje i in.). Wśród wykładowców znajdzie się m.in. Ilona Kubacka – bioterapeutka, jasnowidząca, praktykująca kosmiczne wędrówki poza ciałem.


Terminy oczyszczania wątroby w 2014 roku:

23 sierpnia - 30 sierpnia
8 listopada - 15 listopada
Cena turnusu oczyszczania wątroby:

1500 zł w pokoju 2-osobowym (przedpłata 500 zł) lub
1700 w pokoju 1-osobowym (przedpłata 700 zł).

Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:
Miesięcznik „SZAMAN”
40-049 Katowice
ul. Kościuszki 19

lub przelewem na konto wydawcy:
MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.

NIEZBĘDNE JEST PODANIE CZYTELNEGO IMIENIA, NAZWISKA, ADRESU I NUMERU TELEFONU UCZESTNIKA.
Letni Uniwersytet Zdrowia 2014


Przedstawiamy program warsztatów w ramach Letniego Uniwersytetu Zdrowia, które od kilkunastu lat organizujemy w Szczyrku, w hotelu ZAGROŃ (z krytym basenem, sauną, wspaniałą energetyką), mieszczącym się 500 m od miejsca mocy „SZCZYRK–GÓRKA” oraz źródła z uzdrawiającą wodą.

5 lipca – 12 lipca

Zbigniew Królicki, Krystyna Włodarczyk-Królicka
STAŃ SIĘ FANEM SWOJEGO MÓZGU I ŻYJ DŁUGO

To na pozór wydaje się nieprawdopodobne, ale mózg jest naszym najbardziej zaniedbanym narządem. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że depresja, lęk, obniżenie sprawności w pracy, impulsywność, złość, nieustępliwość, kłopoty z pamięcią, zaburzenia w relacjach z innymi to skutki zaniedbania mózgu. Dotykają zarówno młodych, jak i mniej młodych. Tym ostatnim grożą także choroba Alzheimera, udary i demencja. Faszerowanie się lekami nic tu nie zmieni. Trzeba nieustannie dbać o mózg, doskonaląc go od dzieciństwa po ostatnie lata życia tak, aby mózg sprawny zamienił się w mózg doskonały! I tego właśnie postaramy się Was nauczyć podczas naszego turnusu.
Tradycyjnie już będą też medytacje, ćwiczenia fizyczne, rytuały tybetańskie. A po kolacji zupełnie inne atrakcje, np. 100 pytań do..., wieczór bajek, ognisko z gitarą...
Koszt warsztatów: 1500 zł w pokoju dwuosobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.5 lipca – 12 lipca

Beata Paterska
POZNAĆ I ZROZUMIEĆ SIEBIE Z KARTAMI TAROTA

Czy masz ochotę spędzić tydzień w Ogrodzie Tarota i wybrać się w podróż po czterech podległych mu Królestwach: Buław, Kielichów, Mieczy i Denarów? W PROGRAMIE: Jak bezpiecznie posługiwać się kartami; Arkana Wielkie i Małe w prognozie na przyszłość i analizie psychologicznej; Tarotowy portret psychologiczny; Wizualizacje z kartami. Każdy uczestnik otrzyma swój Osobisty Profil Tarota (obliczony i omówiony na zajęciach). Ponadto ćwiczenia nakierowane na rozwój wewnętrzny, medytacje dynamiczne, afirmacje, rytuały przywołujące szczęście.
Cena: 1400 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


12 lipca – 17 lipca

Marianna Bartke
DZIECI TĘCZY


Podczas tego kursu nauczysz się m.in.: odczytywania myśli, uzdrawiania czakr, widzenia aury, widzenia elfów i elementali. Zdobędziesz umiejętność wglądu w swoje poprzednie wcielenia oraz rozmawiania z przodkami. Przyswoisz sobie techniki oczyszczania się z haków, ataków energetycznych i klątw. Nauczysz się też rozmawiania z aniołami i swoimi przewodnikami duchowymi. Po prostu rozwiniesz zdolności parapsychiczne i będziesz uzdrawiać innych samą swoją obecnością.

Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym plus koszty pobytu: 465 zł (pok. 2-os.) lub 590 zł (pok. 1-os.).
Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie przedpłaty w wysokości 800 zł na konto:
Marianna Bartke THETA HEALING COMPANY 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114 (CitiBank), SWIFT: CITIPLPX Bank Handlowy w Warszawie SA – koniecznie z dopiskiem – DZIECI TĘCZY SZCZYRK.12 lipca – 19 lipca

Ewa May
LFT – UZDRAWIANIE POLA ŻYCIA: NOWOCZESNY KLUCZ DO SAMODOSKONALENIA

Polka mieszkająca w Australii, znakomita terapeutka i uzdrowicielka, wyjaśni, czym jest LFT, jak działa i jakie przynosi rezultaty, zastosowany w praktyce. Zaprezentuje najskuteczniejsze techniki LFT Coachingu dla samodoskonalenia oraz takiej transformacji postawy życiowej, która gwarantuje sukces zawodowy i osobiste spełnienie. (Złoty Klucz LFT – Stan Centrum, nazywany „kluczem odzyskiwania siebie”) . PONADTO W PROGRAMIE: błyskawiczne usuwanie przewlekłego bólu (w maksymalnie 14 min.). Codzienna maya-joga, wykłady, zajęcia praktyczne, medytacje.
Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


19 lipca – 26 lipca

Krystyna Kwiecinski
PODSTAWOWE TECHNIKI SAMOUZDRAWIANIA, HO'OPONOPONO


Jeśli nie satysfakcjonują Cię dotychczasowe życiowe osiągnięcia, przeżywasz rozterki, brakuje Ci determinacji w realizowaniu marzeń, jeśli znalazłeś się na rozdrożu i masz kłopoty zdrowotne, poznanie i korzystanie z Ho'oponopono oraz różnych technik samouzdrawiania pomoże Ci rozwiązać wszystkie te problemy. * Osiągniesz równowagę ze sobą i otoczeniem *Odblokujesz przypływ dostatku *Uwolnisz się od niskich, negatywnych wibracji, które szkodzą zdrowiu *Poradzisz sobie z dolegliwościami ciała * Negatywne układy rodzinne zamienisz na pozytywne *Skutecznie wyrugujesz ze świadomości swoje wadliwe wzorce i przekonania *Staniesz się radosnym człowiekiem czynu.
Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


19 lipca – 26 lipca

Prof. Janusz Szopa, dr Joanna Górna
JOGA – RUCH, ODDECH, RELAKS – DLA MŁODYCH ORAZ 50+


CEL WCZASÓW: Poznanie podstawowych i zaawansowanych ćwiczeń hatha jogi oraz technik relaksacyjnych w oparciu o wiedzę z zakresu kultury fizycznej. Gwarantujemy poprawę kondycji fizycznej i psychofizycznej. W PROGRAMIE: zarówno intensywna, jak i łagodna praktyka asan, wykłady, na których poruszamy tematy związane z jogą oraz zarządzaniem stresem. Oprócz codziennych ćwiczeń jogi proponujemy zajęcia relaksacyjne oraz ćwiczenia interpersonalne.
Uczestnictwo w zajęciach do wyboru: w grupie dla zaawansowanych lub w grupie dla osób preferujących łagodniejszy sposób ćwiczeń. Gwarantujemy aktywne i radosne spędzenie czasu w towarzystwie osób ciekawych siebie i innych.
Cena: 1400 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


26 lipca – 2 sierpnia

Nina Grella, Jerzy M. Łatak
TERAPIA KRĘGOSŁUPA i METODY SAMOUZDRAWIANIA EDGARA CAYCEGO


W PROGRAMIE: fachowa kontrola stanu kręgosłupa z terapią właściwego ustawienia kręgów, którą przeprowadzi znany i ceniony chiropraktyk, mgr Stanisław Marciniak. Codzienne masaże i zabiegi utrwalające prawidłowy układ kręgów i stawów. Szkolenie w zakresie szybkiego usuwania bólu stawów metodą Edgara Caycego oraz chińskim masażem punktowym, moksą i mało znanymi, a wysoce skutecznymi ćwiczeniami chińskimi (umożliwiają m.in. szybkie usuwanie bólów kulszowych). Poznamy także fundamentalne zasady holistycznego uzdrawiania – ciało, umysł, duch – których twórcą był także Śniący Prorok. Rano odmładzająca gimnastyka, stabilizująca stawy.
Cena: 1500 zł w pokoju dwuosobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


2 sierpnia – 9 sierpnia

Andrzej Nikodemowicz, Anna Żugaj
PRAWO OBFITOŚCI


Prawo obfitości to prawo powszechne i istniejące, z którego korzystamy bez względu na świadomość jego istnienia!

CEL WCZASÓW: W czasie zajęć będziemy zamieniać opór, lęk i dystans, które tkwią w naszej świadomości – w lekkość, łatwość i obfitość, które będziemy tworzyć. Udział w tych zajęciach pomoże Wam poznać i odkrywać swoją ukrytą moc, zmieniać nieskuteczne programy i wzorce; dokonywać zmian na lepsze w relacjach z innymi ludźmi, rodziną, otoczeniem; przekraczać ograniczenia własnego umysłu i poszerzać postrzeganie rzeczywistości.

NAUCZYMY CIĘ: jak radzić sobie z lękami, napięciami i stresem, jak cofać się w czasie, zachowując pełną świadomość, aby uzdrowić niewłaściwe wzorce informacyjno-energetyczne, które blokowały szczęście, dobrobyt, obfitość, powodowały problemy finansowe i zdrowotne oraz brak satysfakcji w związkach...

PONADTO: zajęcia w terenie, spacery motywacyjne, plenery relaksacyjne, korzystanie z miejsc mocy.

Cena: 1400 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


9 sierpnia – 16 sierpnia

Artur Sołtys
WEJDŹ W GŁĄB SWOJEGO SERCA I UMYSŁU


CEL WCZASÓW:
- poznanie hipnotycznych i niehipnotycznych technik pracy z podświadomością i nadświadomością;
- przyswojenie sposobów rozwiązywania problemów, uzdrawiania depresji, lęku i innych negatywnych emocji;
- zrozumienie swojej sytuacji życiowej i rozpoznanie tego, jak kreowana jest nasza rzeczywistość;
- skuteczne uzdrawianie ciała, ducha i umysłu.

Nauczymy się pracy ze swoim wewnętrznym „Ja”. Odnajdziemy i wykorzystamy swoją moc, co jest możliwe, gdy odkryjemy, że jesteśmy nie tylko ciałem fizycznym, ale i potężną, wielowymiarową istotą. Pomogą nam w tym stany transu przy leczących szamańskich bębnach, a także transy autohipnotyczne.

W PROGRAMIE TAKŻE: regresja do przeszłości, by uzdrowić teraźniejszość i przyszłość; przypomnienie sobie, kim naprawdę jesteśmy, co jest kluczem do uwolnienia swojego potencjału; praca z energią; medytacja.

Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.
PS. Artur Sołtys, dyplomowany hipnoterapeuta, od lat trenuje i praktykuje tajniki leczenia holistycznego z uzdrowicielami energetycznymi oraz szamanami całego świata.


16 sierpnia – 23 sierpnia

Irena i Eugeniusz Gołybardowie

WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ CODZIENNEGO SAMOUZDRAWIANIA/h3>
Metoda Eugeniusza Gołybarda – Polaka z Ukrainy, opracowana m.in. na podstawie nieznanych w Europie ćwiczeń Kacudzo Nishi, uratowała zdrowie najpierw żonie jej twórcy, potem jemu. Swoją wiedzą podzielił się w książce „Zdrowie stwórz sam” (wydawnictwo KOS).
Cena: 1500 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


16 sierpnia – 23 sierpnia

Barbara Zimoch
AJURWEDA – KLUCZ DO ZDROWIA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA


CEL WCZASÓW: poznanie siebie, odkrycie swoich predyspozycji i talentów dzięki testom i numerologii wedyjskiej. Poznanie zasad koloroterapii dla dobrania sprzyjających Ci barw garderoby, otoczenia w domu i pracy. Nauczysz się stosować odpowiednie oleje i esencje do masaży, aromaterapii pomieszczeń oraz pielęgnacji i relaksacji ciała i duszy. Nauczysz się wykonywać codzienne masaże głowy – shiro abhayangę i masaż całego ciała, abhayangę. Poznasz zasady kuchni wedyjskiej, właściwe dobieranie smaków i ich wpływ na emocje i ciało. Poranna gimnastyka i krótka medytacja pokażą, jak zachować sprawność ciała i jasny umysł.
Ta wiedza pomoże wprowadzać harmonię, zdrowie i radość w Twoje życie.
Rozwinie twoją intuicję i uważność. Otworzy na rozumienie życia jako nieustannej zmiany, stwarzającej możliwość rozwijania swoich talentów i realizowania kolejnych celów.

Cena: 1400 zł w pokoju 2-osobowym; dopłata do pok. 1-os.: 200 zł.


23 sierpnia – 30 sierpnia

Nina Grella – wraz z zespołem
TERAPIA OCZYSZCZANIA WĄTROBY. Szczegóły powyżej


Uiszczenie przedpłaty w wysokości 500 zł jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach w pokoju 2-osobowym. Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi w każdym wypadku 200 zł (przedpłata 700 zł). UWAGA. Przedpłaty na warsztaty Marianny Bartke „Dzieci Tęczy” prosimy kierować na konto podane pod informacjami o tych warsztatach (patrz wyżej).

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:

Miesięcznik „SZAMAN”,
40-049 Katowice,
ul. Kościuszki 19


lub przelewem na konto wydawcy: MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.


NIEZBĘDNE JEST PODANIE
TURNUSU I TERMINU KTÓREGO DOTYCZY WPŁATA
ORAZ CZYTELNEGO IMIENIA
NAZWISKA
ADRESU
NUMERU TELEFONU UCZESTNIKA
Prosimy o terminowe zgłoszenia

Drodzy Kuracjusze i Uczestnicy naszych warsztatów w Szczyrku, prosimy Was o terminowe i przemyślane zgłaszanie się na nasze terapie i zajęcia. Każde zgłoszenie lub wycofanie się w ostatniej chwili bardzo komplikuje nam sprawy finansowe oraz organizację terapii i zajęć warsztatowych. Naraża nas także na koszty. Od tego sezonu będziemy zmuszeni do obciążania tymi kosztami osób, które się wycofają. W przypadku oczyszczania wątroby przyjazd w ostatniej chwili burzy grafik zabiegów, a często sprawia też kłopoty z zakwaterowaniem. Będziemy więc niezmiernie wdzięczni za konieczną terminowość zgłoszeń i przedpłat.

© 2008 - 2014 miesiecznik-szaman.pl